fbpx

Bardzo poważny wypadek na Śląsku. Aż 9 osób w szpitalu [Zdjęcia]

Dzisiaj, w godzinach porannych ( środa, 29 listopada) doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego przy ulicy Turyńskiej w Tychach. Około godziny 6:30 na drodze przyzakładowej, biegnącej wzdłuż wspomnianej ulicy w Tychach zderzyły się ze sobą samochodu marki Volkswagen i autobusem komunikacji miejskiej marki Solaris.

W wyniku tego zdarzenia aż dziewięć osób podróżujących Volkswagenem zostało rannych. Szybko podjęto działania, aby przetransportować ich do szpitali na terenie Śląska, konkretnie w Tychach, Mikołowie i Oświęcimiu. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierowcy byli trzeźwi, co wykluczać może jedną z potencjalnych przyczyn wypadku.

Na miejscu zdarzenia ciągle pracują służby ratunkowe, a policjanci starają się ustalić przebieg i okoliczności tego wypadku. Jednocześnie apelują do społeczeństwa o rozwagę i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drodze, zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych. Bezpieczeństwo na drodze zależy często od naszej wspólnej odpowiedzialności i rozwagi za kierownicą.

Zdjęcia: Policja Tychy