fbpx

Groźny przestępna na wolności! Jest apel policji [Zdjęcie]

Trwają poszukiwania groźnego przestępcy. Policja prosi o pomoc w schwytaniu Łukasza Gruszeckiego.

Funkcjonariusze policji z Komisariatu Policji w Grodkowie apelują do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat pobytu poszukiwanego, aby jak najszybciej skontaktowali się z funkcjonariuszami. Na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Nysie, Łukasz Gruszecki poszukiwany jest za popełnienie przestępstw przeciwko wolności.

27-letni Łukasz Gruszecki, syn Henryka, zamieszkały w Grodkowie, nie stawił się w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania oraz wymiarem sprawiedliwości. W związku z tym sąd postanowił wydać za nim list gończy.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat pobytu poszukiwanego, o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Grodkowie pod numerem tel. 47 86 24 202 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

W razie zobaczenia lub znalezienia poszukiwanego, nie należy podejmować żadnych prób schwytania go na własną rękę. W takim przypadku należy niezwłocznie zawiadomić policje. Ścigany może być niebezpieczny.

Poniżej publikujemy zdjęcie poszukiwanego: