fbpx

Makabra na Śląsku. Dwa ciała młodych osób znalezione w mieszkaniu

Do przerażającego odkrycia doszło w Tychach. W jednym z mieszkań znaleziono ciała dwóch młodych osób. Służby badają okoliczności dramatu.

W czwartek, 19 października, w Tychach, w jednym z mieszkań przy ulicy Edukacji 31 znaleziono ciała dwóch młodych osób – 23-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny. Sprawą zajmują się teraz policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy starają się rozwikłać tę tajemniczą historię.

Przed godziną 18:00 w , służby otrzymały zgłoszenie od osoby, która nie mogła dostać się do mieszkania przy ul. Edukacji. Osoba ta podejrzewała że w mieszkaniu mogą się znajdować osoby potrzebujące pomocy. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach, które pomogły otworzyć drzwi. To właśnie tam odkryto ciała dwóch młodych osób.

Na miejscu tragedii pojawiła się jednostka dochodzeniowo-śledcza policji oraz prokurator. Prokurator bezzwłocznie zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok obu ofiar, co ma na celu dostarczenie nowych dowodów w tej sprawie. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą intensywne dochodzenie pod nadzorem prokuratury w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności związanych z tą tajemniczą tragedią.