fbpx

Makabra na Śląsku. Weszła wprost pod jadący tramwaj [Wideo]

Do bardzo poważnego wypadku doszło na przejściu przez tory tramwajowe w Chorzowie. Ranna została kobieta potrącona przez tramwaj oraz pasażerka. Policja opublikowała nagranie z wypadku ku przestrodze.

Funkcjonariusze policji ze Śląska opublikowali w Internecie dramatyczne wideo z poważnego wypadku w Chorzowie. Na nagraniu widać jak młoda mieszkanka Chorzowa wchodzi bezpośrednio pod jadący tramwaj. Kobieta miała założone słuchawki na uszach a w ręku trzymała telefon komórkowy. Kierujący tramwajem był zmuszony do bardzo gwałtownego hamowania w którym jedna z pasażerek doznała obrażeń. 

Śląska Policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie wypadku do którego doszło koło przystanku tramwajowego w pobliżu jednej z galerii handlowych w Chorzowie. W piątek 10 lutego 32-letnia mieszkanka tego miasta idąc wzdłuż torowiska, niespodziewanie skręciła i weszła tuż pod jadący tramwaj.

W wyniku zderzenia z tramwajem kobieta doznała urazu głowy. Służby medyczne które zostały wezwane na miejsce zdarzenia zabrały ją do szpitala. Niestety w wyniku bardzo gwałtownego hamowania poszkodowana została także 75-letnia pasażerka pojazdu. Podczas upadku doznała urazu kręgosłupa oraz nogi. Ona również została przewieziona do szpitala.

Policjanci apelują o rozwagę i uwagę podczas przechodzenia przez przejścia dla pieszych. Podczas tej czynności nie korzystajmy z urządzeń elektrycznych oraz uważnie się rozglądajmy. Korzystanie z elektroniki podczas przechodzenia przez przejścia w sposób ograniczający obserwację jest wykroczeniem.