fbpx

Nie żyje 16-latka. To kolejna śmiertelna ofiara tragicznego wypadku [Zdjęcia]

Niestety tragiczne doniesienia doszły ze szpitala. Nie żyje 16-latka, która została poważnie ranna w tragicznym wypadku w województwie opolskim. Dziewczyna zmarła wczoraj w szpitalu.

Wypadek na drodze Korfantów-Puszyna okazał się tragiczny dla jednej rodziny. W poniedziałek po godzinie 16.00 samochód marki Mercedes, którym podróżowała rodzina z gminy Korfantów, zjechał nagle do przydrożnego rowu po czym uderzył w rosnące przy drodze drzewo. Niestety, w wyniku zdarzenia, życie straciły 36-letnia matka oraz jej 9-letnia córeczka.

W samochodzie znajdowała się także 16-letnia córka, 11-letni syn i 15-letni syn. Dwójka dzieci została przewieziona do szpitali w Opolu. 16-latka była przetransportowana helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, gdzie lekarze prowadzili walkę o jej życie. Niestety, mimo wysiłków medycznych, 16-letnia pasażerka zmarła w piątek w szpitalu.

11-letni syn został przetransportowany do opolskiego szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń i wkrótce miał zostać wypisany ze szpitala.

Dokładna przyczyna wypadku nie została jeszcze ustalona. Prokuratura w Opolu prowadzi śledztwo w sprawie zdarzenia. W Internecie powstała zbiórka dla poszkodowanej rodziny:

Zdjęcia: Policja Nysa, Straż Pożarna Nysa