fbpx

Nie żyje młody piłkarz. Patryk miał zaledwie 29 lat

W wieku zaledwie 29 lat odeszła od nas Patryk Sochacki, były bramkarz Ruchu Zdzieszowice. Przegrał on walkę z chorobą nowotworową, z którą walczył przez kilka miesięcy. Wieść o jego śmierci została przekazana przez jego był klub na mediach społecznościowych.

Patryk Sochacki był znany w Zdzieszowicach jako wieloletnia ostoja bramki Ruchu. Grał w tym klubie przez wiele lat i był jednym z ulubieńców kibiców. Zawsze skromny i uśmiechnięty, nawet gdy popełniał gafę, kibice puszczali mu to płazem. Jego były klub podziękował mu za wszystkie lata spędzone w barwach Ruchu i za to, jakim był człowiekiem.

Sochacki zaczynał swoją piłkarską karierę w klubach z Kędzierzyna-Koźla, skąd szybko przeniósł się do Ruchu Zdzieszowice. W barwach tego klubu występował w sezonie 2013/2014 w drugiej lidze. Niestety, jego karierę przerwała choroba, z którą walczył przez wiele miesięcy.

Patryk Sochacki odszedł z tego świata przedwcześnie, bo już w lipcu tego roku skończyłby 30 lat. Jego nagła śmierć zasmuciła całą społeczność kibicowską i nie tylko. Zostawia po sobie wspomnienia, jako utalentowany bramkarz i dobry człowiek. Wielu będzie go pamiętać z szacunkiem i sympatią.