fbpx

Nocny koszmarny wypadek na Śląsku. Zginęły dwie osoby [Zdjęcia]

Tragiczny wypadek w miejscowości Bieruń na Górnym Śląski. W wypadku drogowym zginęły dwie osoby.

Wstrząsający wypadek, który miał miejsce dzisiaj w nocy z niedzieli na poniedziałek (17-18 września) w Bieruniu województwo śląskie. Dwaj mężczyźni stracili życie, a trzeci został ranny, kiedy samochód osobowy, marki Fiat Panda, uderzył w słup energetyczny i dachował. Około godziny 1:oo w nocy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na ulicy Wawelskiej.

Z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący pojazdem stracił panowanie nad nim, co doprowadziło do tragicznej kolizji. Niestety, mimo szybkiej reakcji ratowników i lekarzy, życie 19-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Dwaj pozostali mężczyźni zostali przetransportowani do szpitali, gdzie toczyła się walka o życie jednego z nich. Niestety, mimo wszelkich wysiłków, 30-letni mężczyzna stracił życie w szpitalu.

Śląska policja podjęła natychmiastowe działania w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego wypadku. Wszystko wskazuje na to, że nagła utrata kontroli nad pojazdem przez kierowcę była główną przyczyną tego tragicznego zdarzenia. Prokuratura Rejonowa w Tychach prowadzi dochodzenie i analizuje wszystkie dostępne dowody, aby dokładnie ustalić, co stało się w nocy na ulicy Wawelskiej w Bieruniu.

Zdjęcia: Policja Bieruń