fbpx

Polska: Koszmar na drodze. Trzy kobiety zginęły pod kołami samochodu [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w Kargowej (województwo lubuskie). Trzy kobiety zginęły tam w wyniku potrącenia przez kierowcę auta osobowego. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Sulechowskiej (Droga Krajowa numer 32).

Do zdarzenia doszło dziś (sobota, 2 czerwca) około godziny 21:40. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, piesze przechodziły przez drogę krajową numer 32 w niedozwolonym do tego miejscu. Kierowca nadjeżdżającego fiata punto nie zauważył kobiet lub zauważył je zbyt późno i potrącił je na jednym z pasów. Niestety, jedna z nich zginęła na miejscu, druga zmarła mimo przeprowadzonej reanimacji, a trzecią z kobiet udało się przetransportować do szpitala, gdzie niestety zmarła..

Ofiary tego tragicznego wypadku to kobiety w wieku 28, 46 i 72 lata. Okoliczności tej tragedii są obecnie dokładnie badane przez policję i prokuraturę. Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby oraz prokurator. Funkcjonariusze i technik zabezpieczali wszystkie ślady, a ze względu na późną porę i liczbę poszkodowanych działania te trwały kilka godzin.

Kierowca fiata, 22-letni mężczyzna, był trzeźwy w chwili zdarzenia. Badanie alkomatem potwierdziło jego trzeźwość, ale pobrano również próbkę krwi do badań. Kierowca został zatrzymany tuż po zdarzeniu, co jest standardową procedurą. Warto dodać, że w pobliżu miejsca zdarzenia odbywał się festyn, z którego kobiety mogły przyjść.

Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Kargowa