fbpx

Polska: Makabryczny wypadek. Kierowca spłonął w samochodzie [Zdjęcia]

Do makabrycznego wypadku drogowego doszło dziś w nocy (sobota, 18 marca) w Wielkopolsce. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i zderzył się z rosnącym przy drodze drzewem. Samochód po zderzeniu zajął się ogniem. Kierowca pojazdu spłonął w środku.

W nocy z piątku na sobotą (17 na 18 marca) w wielkopolskiej miejscowości Herburtowo na drodze wojewódzkiej numer 174 doszło tragicznego wypadku drogowego. Samochód osobowy nagle z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Chwilę po zderzeniu pojazd zaczął się palić. Na miejsce zdarzenia zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, które ugasiły płonący samochód. Strażacy po ugaszeniu ognia znaleźli wewnątrz pojazdu zwęglone ludzkie zwłoki. Niestety kierowca pojazdu spłoną w środku, nie udało się uratować jego życia.

Policjanci przystąpili do wyjaśniania okoliczności i przebiegu wypadku. Na ten moment nie wiadomo, kim był mężczyzna, którego ciało odnaleziono, trwa jego identyfikacja. Nie wiadomo też obecnie, jak dokładnie doszło do wypadku i co było jego przyczyną. Czynności dochodzeniowe w tej sprawie będzie nadzorować prokuratura.