fbpx

Polska: Przerażający wypadek na DW987. Po zderzeniu wybuchł pożar [Zdjęcie]

Makabryczny wypadek drogowy na drodze wojewódzkiej numer 987 w miejscowości Czarna Sędziszowska w województwie podkarpackim. Pojazd ciężarowy zderzył się tam z samochodem osobowym. Niestety w wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba.

W dniu dzisiejszym miało miejsce tragiczne w skutkach zdarzenie drogowe na drodze wojewódzkiej numer 987 w miejscowości Czarna Sędziszowska w województwie podkarpackim. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki zginęła jedna osoba, której ciało zostało znalezione wewnątrz wraku pojazdu.

Według pierwszych ustaleń policji, kierowca opla zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z ciężarówką. Po wypadku samochód zapalił się, co utrudniło pracę funkcjonariuszom, którzy prowadzą obecnie oględziny i dokumentację fotograficzną. Trwa również ustalanie tożsamości ofiary.

Zdarzenie to spowodowało całkowite zablokowanie drogi krajowej nr 987 w miejscowości Czarna Sędziszowska, co wywołało utrudnienia w ruchu drogowym. Funkcjonariusze policji apelują o ostrożność na drodze i stosowanie się do poleceń kierujących ruchem.

Zdjęcie: KPP Ropczyce