fbpx

Polska: Tragiczny poranek na drodze. Nie żyją 3 osoby. Pośród ofiar jest 6-letnie dziecko [Zdjęcia]

Tragiczny wypadek drogowy wstrząsną dziś miejscowością Wereszyn w gminie Mircze. W niedzielę rano doszło do tragicznego wypadku autobusu. Zginęły 3 osoby w tym dziecko. Szczegóły tego wydarzenia podał dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie, kpt. Jakub Kurczuk.

Do zdarzenia doszło około godziny 4:30 rano na drodze wojewódzkiej numer 844 w miejscowość Wereszyn. Bus, przewożący 10 obywateli Ukrainy, nagle zjechał na przeciwległy pas, po czym wylądował w rowie, zderzając się z rosnącym przy drodze drzewem. Efekt był tragiczny: śmierć poniosły dwie kobiety i 6-letnie dziecko. Trzecia osoba była reanimowana, ale niestety nie udało się jej uratować.

Służby ratunkowe niezwłocznie interweniowały na miejscu. Zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja pod nadzorem prokuratora podjęły działania, mające na celu zbadanie przyczyn tego tragicznego wypadku. Cała trasa na miejscu zdarzenia została zablokowana.

W rozbitym po uderzeniu w drzewo autobusie podróżowało łącznie 10 osób. Oprócz ofiar śmiertelnych, siedmiu poszkodowanych przetransportowano do szpitala.

Zdjęcia: PSP Hrubieszów