fbpx

Poważny karambol na DK25. Wśród rannych 12-letni chłopiec

Do bardzo poważnego karambolu samochodowego doszło na Drodze Krajowej numer 25 przy miejscowości Drałtowice. Do zdarzenia doszło dziś (wtorek, 24 maja). Dwie osoby zostały ranne, w śród nich jest 12-letnie dziecko które zostało przetransportowane do szpitala helikopterem Lotniczego pogotowia Ratowniczego.

Po godzinie 10:00 na Drodze Krajowej numer 25 w miejscowości Drałtowice zderzyły się trzy samochody osobowe. pierwszy samochód zatrzymał się w związku z pracami drogowymi prowadzonymi na drodze. W jego tył uderzył pojazd który nie zdołał wyhamować. Za drugim pojazdem jechał trzeci który również nie dał rady wyhamować i uderzył w pojazdy przednim.

W karambolu zostały ranne zostały dwie osoby. Pierwszą z poszkodowanych osób jest dorosły mężczyzna a drugą 12-letni chłopiec. Mężczyzna trafił do szpitala karetką pogotowia natomiast chłopiec musiał zostać przetransportowany śmigłowcem LPR.

Na miejscu zdarzenia trwa przeprowadzanie czynności. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku są badane. ruch w miejscy wypadku odbywa się wahadłowo.