fbpx

Przerażający wypadek na DK46. Nie żyją 2 osoby. Droga zablokowana [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło dziś rano na drodze krajowej numer 46 w województwie opolskim. Wskutek wypadku zginęły dwie osoby, a jedna została przetransportowana do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

W środę 19 kwietnia rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej DK46 między Opolem a Nysą, w miejscowości Siedzina. Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo, a w nich podróżowało łącznie cztery osoby. Niestety, w wyniku zdarzenia dwie osoby zginęły na miejscu, a jedna trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 9:00. Aktualnie trwają działania służb mające na celu ustalenie przyczyn wypadku. Na miejscu zdarzenia pracują siedem zastępów straży pożarnej, policja oraz ZRM. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana, co powoduje utrudnienia w ruchu drogowym. Wyznaczono objazdy w kierunku Nysy przez Malerzowice Bielice i Łambinowice, a w stronę Opola przez Sidzinę, Skoroszyce i Grodków.

Straż sierżant Janina Rudkowska podała informację o zdarzeniu, potwierdzając jednocześnie tragiczne konsekwencje. Aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą dalsze czynności w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Policja w Nysie w związku z wypadkiem apeluje o zachowanie ostrożności na drogach. Poniżej przedstawiamy opublikowane przez policjantów zdjęcia z miejsca tragedii: