fbpx

ŚLĄSK: Zaginęło 8-letnie dziecko i jej matka!

Zaginęła 8-letnia dziewczynka (Irena Marczak) wraz ze swoją matką (Marta Marczak). Zaginione wyjechały z domu w Czarnym Lesie 14 stycznia 2023 r. około godz. 16.00 i niestety do tej pory nie powróciły do swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązały żadnego kontaktu z rodziną.

Ze wstępnym ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że w dniu 14 stycznia około godziny 16:00 poruszały się samochodem marki Citroen Xsara Picasso koloru granatowego o numerze rejestracyjnym SCZ 90910. Kobieta z dzieckiem miały się udać na zakupy do Częstochowy. Niestety do teraz zaginione nie powróciły do swojego domu ani i nie nawiązały żadnego kontaktu ze swoimi bliskimi.

Rysopis zaginionej Marty Marczak (38 lat): wzrost około 176 centymetrów, włosy długie ciemne, oczy brązowe, normalnej budowy ciała, w chwili zaginięcia ubrana w długi kremowy płaszcz i czarne kozaki. Brak cech szczególnych.

Rysopis zaginionej dziewczynki (8 lat): około 140-150 centymetrów wzrostu, ma długie blond włosy z dłuższą grzywką, oczy koloru zielonego

Każdy kto widział zaginione lub zna miejsce ich przebywania proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112 lub 47 858 0810.

Poniżej publikujemy zdjęcia zaginionych: