fbpx

ŚLĄSKIE: Dramat na A1. Tir wjechał w człowieka [Zdjęcia]

Znane są już szczegóły poważnego wypadku drogowego, który miał miejsce wczoraj (środa, 1 lutego) na autostradzie A1. Jak ustalili śledczy pojazd ciężarowy potrącił tam mężczyznę. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Do bardzo poważnego wypadku doszło w środę, 1 lutego na autostradzie A1 w województwie śląskim. W okolicy MOP Gorzelanka człowiek wpadł pod jadącego TIRa. Z pierwszych napływających informacji z miejsca zdarzenia wynikało, że mężczyzna nie przeżył wypadku, lecz funkcjonariusze policji sprostowali te doniesienia i poinformowali, że mężczyzna jednak cudem przeżył wypadek i został zabrany w poważnym stanie do szpitala.

Potrącony kierowca według ustaleń policji najpierw wjechał swoim samochodem w przydrożne bariery energochłonne. W zdarzeniu kierowcy nic się nie stało ale wyszedł on ze swojego auta aby najprawdopodobniej pozbierać części swojego pojazdu, które w wyniku zdarzenia wypadły. Niestety w tym monecie został potrącony przez nadjeżdżający pojazd ciężarowy.

Na miejsce wypadku wezwane zostały wszystkie rodzaje służb a autostrada w kierunku Łodzi była nieprzejezdna przez wiele godzin.