fbpx

Śląskie: Makabryczny wypadek drogowy. Są ranni. Auto roztrzaskało się o barierki [Zdjęcia]

Do potwornie wyglądającego wypadku drogowego doszło na ulicy Zielonej w Węgierskiej Górce (województwo śląskie). Niestety w wyniku zdarzenia ranne zostały 4 osoby. Akcja służb na miejscu zdarzenia trwała wiele godzin.

Wypadek na drodze S1 w Węgierskiej Górce zakończył się ciężkimi obrażeniami czterech osób. Według informacji przekazanych przez służby ratunkowe, auto marki Ford Fiesta uderzyło w barierę energochłonną. Na miejscu zdarzenia dwie osoby znajdowały się na zewnątrz pojazdu, a pozostałe dwie były uwięzione wewnątrz. Ratownicy z żywiecej komendy powiatowej straży pożarnej szybko przybyli na miejsce i zaczęli udzielać pomocy poszkodowanym. Wszyscy byli nieprzytomni i mieli obrażenia głowy oraz podejrzenia złamań kończyn.

Na miejscu zdarzenia interweniowały 4 Zespoły Ratownictwa Medycznego, 3 zastępy straży pożarnej oraz funkcjonariusze policji. Działania służb na miejscu zdarzenia trwały kilka godzin.

Według informacji przekazanych przez policję, kierowcą samochodu był 19-letni mężczyzna, a jeden z pasażerów ma zaledwie 16 lat. Tożsamość pozostałych rannych jest wciąż ustalana przez funkcjonariuszy. Na podstawie wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość pojazdu, ale dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia będą ustalane.

Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna W Cięcinie