fbpx

Śląskie: Młody człowiek spadł z wiaduktu. Jest w ciężkim stanie

Do dramatu doszło wczoraj w miejscowości Bielsko-Biała w województwie śląskim. Młody mężczyzna spadł tam z wiaduktu. Trafił do szpitala. Jego stan jest bardzo ciężki. Trwa walka o jego życie.

W sobotę, 11 marca 2023 roku, około godziny 11:30, na rondzie Hulanka w Bielsku-Białej doszło do bardzo poważnego wypadku. 24-letni mężczyzna spadł z wiaduktu, z wysokości około 10 metrów. Poszkodowany młody mężczyzna został natychmiast przetransportowany do szpitala w stanie bardzo ciężkim. Trwa walka lekarzy o uratowanie jego życia.

Do wypadku doszło w okolicach ulicy Andersa, tuż przed tunelem. Na miejsce zdarzenia natychmiast po wezwaniu przybyły służby, w tym pogotowie ratunkowe oraz policja. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną upadku mężczyzny z wiaduktu, dlatego w tej sprawie zostało wszczęte dochodzenie.

Wstępnie funkcjonariusze policji wykluczyli udział osób trzecich w wypadku. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna spadł z wiaduktu z własnej woli lub z powodu nieszczęśliwego wypadku. Na razie nie podano żadnych szczegółów co do dokładnego stanu zdrowia 24-latka, który trafił do szpitala.

Dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia są badane przez funkcjonariuszy policji.