fbpx

Śląskie: Potworny wypadek. Samochody zderzyły się czołowo. Dwie osoby nie żyją [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło dziś rano w powiecie zawierciańskim. Dwa pojazdy zderzyły się ze sobą. W wyniku wypadku śmierć poniosły dwie osoby.

W miejscowości Poręba doszło do potwornego wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby. Około godziny piątej rano na drodze krajowej numer 78, kierowca osobowego samochodu z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z busem. W wyniku zderzenia obaj kierowcy zginęli na miejscu, a kobieta, pasażerka osobówki, trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Wypadek spowodował blokadę drogi przez kilka godzin, a ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami. Policjanci, którzy prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratora, starają się ustalić dokładne przyczyny tragedii.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę. Wypadki drogowe zdarzają się często, a ich skutki są często tragiczne. Należy pamiętać, że każdy z nas ma wpływ na swoje bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia można obejrzeć poniżej: