fbpx

Śląskie: Zaginął nastoletni chłopak. Zagrożone jest jego życie i zdrowie [Zdjęcia]

Zaginął młody chłopak – Bartosz Olbryś, mający 17 lat. Informacja o jego zaginięciu jest obecnie szeroko rozpowszechniana, ponieważ nie nawiązał on kontaktu z bliskimi od momentu opuszczenia Ośrodka w Częstochowie, gdzie przebywał od 12 czerwca. Zaginiony pochodzi z Pabianic, jednakże istnieje możliwość, że udał się do Łodzi.

Bartosz opuścił placówkę 28 czerwca o godzinie 19:30 i od tamtej pory nie ma żadnych informacji na temat jego aktualnego pobytu. Jest to powód do niepokoju dla rodziny i bliskich chłopaka. Co więcej, nastolatek nie posiada przy sobie telefonu ani dokumentów, co utrudnia prowadzenie poszukiwań.

Ważne jest, aby przedstawić jak najdokładniejszy opis zaginionego, aby ułatwić identyfikację, jeśli ktokolwiek go zobaczy. Bartosz ma 186 cm wzrostu, waży około 85 kg. Ma piwne oczy i ciemnobrązowe włosy, z jaśniejszą grzywką. Często stylizuje swoje włosy w charakterystyczną fryzurę “Irokeza”.

W dniu zaginięcia chłopak ubrany był w spodnie dzwony jeansowe, czarną bluzę z kapturem z motywem małego jabłka na klatce piersiowej oraz czarno-białe buty firmy Champion, sięgające kostki. Ponadto, posiadał przy sobie czarno-biały plecak w kratę marki Vans.

Apel skierowany jest do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat zaginionego Bartosza Olbryśa. Jeżeli ktoś zauważył go lub zna miejsce, w którym się obecnie znajduje, proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem telefonu 47 858 17 11 lub numerem alarmowym 112.

Rodzina i bliscy zaginionego chłopaka bardzo przejmują się jego losem. Każda informacja może okazać się nieoceniona i przyczynić się do odnalezienia Bartosza. Ważne jest, aby społeczność działała razem, by zapewnić jego bezpieczny powrót do domu.

Poniżej prezentujemy zdjęcia poszukiwanego nastolatka:

Zdjęcia: SOS Zaginięcia