fbpx

Śląskie: Zaginęła 10-letnia dziewczynka. Policja apeluje o pomoc [Zdjęcia]

Trwają poszukiwania 10-letniej Darii Khaitian. Katowicka policja apeluje o pomoc.

Katowicka policja podjęła intensywne działania w celu odnalezienia zaginionej 10-letniej Darii Khaitian. Dziewczynka opuściła swoje mieszkanie przy ulicy PCK w Katowicach dzisiaj rano, około godziny 9:25 i od tego momentu nie udało się nawiązać z nią żadnego kontaktu. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej dziewczynki proszone są o niezwłoczny kontakt z najbliższym posterunkiem policji.

Według przekazanych rysopisów Daria Khaitian ma około 145 cm wzrostu i wygląda na 10 lat. Jej włosy sięgają jasno-blond długości ramion. Należy również pamiętać, że dziewczynka pochodzi z Ukrainy i może mieć trudności w porozumiewaniu się po polsku. Przedstawia się jako “Daszja”. Istnieje podejrzenie, że zaginiona może przemieszczać się zarówno po terenie Katowic, jak i sąsiednich miastach.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej dziewczynki, są gorąco zachęcane do niezwłocznego skontaktowania się z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod numerami telefonów 47 851 25 55 lub 47 851 35 00, lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. Każda informacja może okazać się niezwykle cenna i przyczynić się do odnalezienia Darii.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia poszukiwanej dziewczynki: