fbpx

Śląskie: Zboczeniec seksualny zaatakował młodą kobietę. Trwają poszukiwania sprawcy [Zdjęcia]

Funkcjonariusze policji ze Sosnowca prowadzą poszukiwania zboczeńca, który zaatakował 20-letnią kobietę. Opublikowano zdjęcia z monitoringu, które przestawiają podejrzanego oraz opis sprawy.

W Sosnowcu doszło do wstrząsającego zdarzenia, w którym mężczyzna zaatakował 20-letnią kobietę w autobusie miejskim linii 807, w okolicy przystanku autobusowego “Rudna Hallera”. Sprawca doprowadził pasażerkę do “poddania się innej czynności seksualnej”, co stanowi przestępstwo zgodnie z artykułem 197 § 2 kodeksu karnego.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych, 17 października 2022 roku, ale dopiero teraz policjanci postanowili opublikować wizerunek sprawcy.

Mundurowi apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy, publikując jego wizerunek i prosząc świadków zdarzenia lub osoby, które mogą rozpoznać mężczyznę ze zdjęć, o kontakt z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Istnieje także podejrzenie, że sprawca mógł dopuścić się podobnych przestępstw w przeszłości, dlatego policja prosi o zgłaszanie ewentualnych innych zdarzeń z jego udziałem.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, prosimy o kontakt z policją pod numerami telefonu: 47 852 12 80, 47 852 12 55 lub 47 852 12 00. Policja zapewnia wszystkim osobom które przekażą informacje o sprawcy pełną anonimowość.

Zdjęcia i źródło informacji: Komenda Miejska Policji w Sosnowcu