fbpx

Tragedia na DK27. Nie żyją 3 osoby w tym dziecko

Do tragicznego wypadku drogowego doszło na drodze krajowej numer 27 pomiędzy miejscowościami Żarami i Nowogrodem Bobrzańskim. Samochód osobowy, którym jechały 3 osoby zderzył się tam czołowo z ciężarówką. Niestety wszystkie trzy osoby, które jechały osobówką, w tym małe 2-letnie dziecko, zginęły.

Do tragedii doszło we dziś (wtorek, 13 grudnia) w godzinach popołudniowych (około godziny 14:00) na drodze krajowej nr 27 pomiędzy miejscowościami Nowogrodem Bobrzańskim a Żarami, na wysokości miejscowości Bieniów w województwie lubuskim.

W zdarzeniu śmierć ponieśli; 42-letni mężczyzna, który kierował samochodem, 39-letnia pasażerka oraz małe dwuletnie dziecko, o którego życie służby ratownicze przez bardzo długi czas walczyły ale niestety bezskutecznie.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, kierowca samochodu osobowego marki Kia, nagle z niewiadomych obecnie przyczyn, na prostym docinku drogi, zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył czołowo w jadący prawidłowo samochód ciężarowy.

Droga w miejscu wypadku została całkowicie zamknięta. Policja kieruje ruch samochodowy na objazdy. Wszystkie okoliczności i przebieg tego tragicznego wypadku są badane. Nadzór nad śledztwem objął prokurator.