fbpx

Tragedia na DK45. Motocyklista zderzył się czołowo z samochodem osobowym [Zdjęcia]

Tragiczny wypadek na Drodze Krajowej numer 45 w Kuniowie. Zderzył się tam motocyklista z samochodem osobowym. Nie żyje jedna osoba.

23 października 2023 roku, tuż po godzinie piętnastej, na DK45 w Kuniowie miało miejsce tragiczne zdarzenie. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i motocykla, które zakończyło się tragicznie. W wyniku tego wypadku jedna osoba straciła życie, a inna została ranne.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu DK45 z drogą gminną w okolicach Kuniowa. Dokładne przyczyny wypadku wciąż są badane przez policję pod nadzorem prokuratora. W chwili obecnej niewiele wiadomo na temat tego, co mogło doprowadzić do tego tragicznego zdarzenia.

Na miejscu wypadku pojawiły się bardzo szybko służby ratunkowe, w tym straż pożarna, ZRM oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszelkie dostępne siły zostały zaangażowane w udzielanie pomocy poszkodowanym.

Niestety, mimo zaangażowania ratowników, motocyklista, który brał udział w zdarzeniu, nie przeżył. Na miejscu prowadzono resuscytację krążeniowo-oddechową, ale mimo desperackich starań, życia tej osoby nie udało się uratować.

Ruch na DK45 był wstrzymany na czas prowadzonych działań ratunkowych oraz prac służb śledczych. To spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy byli proszeni o unikanie tej trasy i korzystanie z objazdów.