fbpx

Tragiczny wypadek na A4. Bus zderzył się z ciężarówką. Droga zablokowana [Zdjęcie]


Do tragicznego wypadku drogowego doszło na autostradzie A4 w województwie dolnośląskim. Bus zderzył się z pojazdem ciężarowym. Na miejscu dramatu trwa akcja służb. Autostrada A4 w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Czwartkowy wieczór, 4 maja 2023 roku, przyniósł tragiczne wydarzenia na autostradzie A4. W okolicach miejscowości Jadwisin, na 66. kilometrze trasy w kierunku Zgorzelca, doszło do zderzenia busa z samochodem ciężarowym, które skończyło się śmiercią kierowcy busa.

Wypadek wydarzył się tuż przed godziną 21:00, gdy bus z nieznanych przyczyn wjechał w naczepę ciężarówki. Na miejscu wypadku działania podjęła policja oraz prokurator, który będzie badał okoliczności zdarzenia.

W wyniku tragicznego zdarzenia, jezdnia autostrady A4 została zablokowana, co spowodowało konieczność wprowadzenia objazdów. Policja skierowała kierowców na drogę wojewódzką nr 328, od węzła Chojnów, a następnie na drogę krajową 94, która prowadzi od Chojnowa do Krzywej. Utrudnienia w ruchu mogą trwać do późnych godzin nocnych, aż do 1:00 w nocy.

Zdjęcie: OSP Zagrodno