fbpx

Tragiczny wypadek na DK46. Zginęła młoda kobieta. Lądował LPR [Wideo i Zdjęcia]

W środę, 3 maja, na drodze krajowej numer 46 na odcinku pomiędzy miejscowościami Sidzina a Malerzowice Wielkie w województwie opolskim doszło do tragicznego wypadku, w którym życie straciła 23-letnia kobieta. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, młoda kobieta kierująca samochodem marki Renault Clio z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Pomimo prób reanimacji, życia dziewczyny nie udało się uratować. Niestety, to już dziewiąta ofiara śmiertelna wypadków drogowych w powiecie nyskim w ciągu ostatniego miesiąca.

Na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki, którzy zabezpieczali ślady mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przebiegu tych tragicznych zdarzeń. Przyczyny wypadku będą ustalane przez policję pod nadzorem prokuratora.

W związku z tymi tragicznymi wypadkami, ruch na drodze krajowej nr 46 został czasowo wstrzymany. Objazdy zostały wyznaczone przez Malerzowice Wielkie, Bielice, Łambinowice, Sidzinę, Skoroszyce, Grodków oraz Giełczyce i Lasocice. Po zakończeniu czynności na miejscu zdarzenia, ruch drogowy wznowiono i obecnie odbywa się płynnie.

W związku z wypadkiem mundurowi z nyskiej policji apelują o zachowanie ostrożności na drogach.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia można zobaczyć pod tym linkiem: