fbpx

Zaginął 43-letni mieszkaniec Śląska! Widziałeś go?

Policjanci z Blachowni poszukują 43-letniego Marcina Chrzuszcza (Chrzuszcz), który zaginął 9 maja w nieznanych okolicznościach. Ostatni raz kontaktował się z bliskimi tego dnia przed godziną 17.00 i miał wtedy przebywać na terenie Kłobucka. Poruszał się pojazdem marki Renault Megane Scenic koloru szarego. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 47 85 806 10.

Zaginiony ostatni kontakt z bliskimi nawiązał w dniu 9 maja przed godziną 17.00. Według wstępnych ustaleń ostatni raz widziany był tego dnia w godzinach popołudniowych w Kłobucku przy ulicy Staszica. Poruszał się samochodem osobowym marki Renault koloru ciemno szarego o numerze rejestracyjnym SH 2937C.

Rysopis: około 181 centymetrów wzrostu, normalnej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemny brąz, krótki zarost na twarzy.

Ubrany w: czarny t-shirt, spodnie typu jeans koloru granatowego, buty sportowe koloru granatowego z szarymi wstawkami.

Brak cech szczególnych.

Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997, 112 lub 47 85 806 10.