fbpx

Zaginął mieszkaniec Śląska. Opublikowano jego zdjęcie. Widziałeś go?

Zaginął Pan Adrian Pietranek który jest mieszkańcem Sosnowca (województwo śląskie). Mężczyzna zaginął w dniu 11 kwietnia tego roku. Około godziny 7:00 rano Adrian wyszedł ze swojego domu do pracy która znajdowała się w Katowicach. Niestety zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną nie jest znane również jego aktualne miejsce pobytu.

Mężczyzna posiadał w dniu zaginięcia przy sobie telefon komórkowy jednak obecnie urządzenie jest nieaktywne.

Zaginiony ma około 185 centymetrów wzrostu i 105 kilogramów wagi. Jest muskularnej budowy ciała, łysy oraz posiada bujną czarą brodę oraz wąsy. Na prawym ramieniu zaginiony posiada tatuaż w postaci okrętu ze sztyletami oraz trupią czaszką , na lewym ramieniu tatuaż trybal oraz tatuaż na lewym przedramieniu.

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionego mężczyzny lub takie , które mogły by się przyczynić do jego odnalezienia lub ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Zespołu Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerami telefonów : 47 852 13 15 , 47 852 13 07 ; Oficerem Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerami telefonów : 47 852 12 00 , 47 852 12 55 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112 .