fbpx

Zaginął mieszkaniec Śląska. Zaginiony może potrzebować pilnej pomocy medycznej [Zdjęcia]

Zaginął 62-letni Jacek Celniaszek. Mężczyzna ma zaniki pamięci, może potrzebować pilnej pomocy medycznej.

Zaginiony pan Jacek jest mieszkańcem Sosnowca. Mężczyzna 30 kwietnia wyjechał autokarem z bliskimi na wycieczkę do Paryża, gdzie zatrzymali się w hotelu Adonis Paris Sud Apparthôtel Le Fontainebleau, mieszczącego się 196 Av. de Stalingrad, 94550 Chevilly – Larue. W dniu 1 maja rodzina wybrała się na zwiedzanie Paryża. Około godziny 16:00 w okolicy wieży Eiffla, mężczyzna zadecydował, że nie skorzysta ze zwiedzania obiektu, ponieważ źle się czuje i zaczeka na bliskich na dole, jednak po powrocie rodziny około godziny 16:30 mężczyzny już nie było. Bardzo możliwe, że zaginiony przyłączył się do innej grupy, mógł stracić orientację i się zgubić, może sprawiać wrażenie zdezorientowanego.

Zaginiony nie ma przy sobie telefonu oraz dokumentów. Posługuje się tylko językiem polskim. Pan Jacek ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy oraz zarost (broda i wąsy) ma koloru popielatego i brązowe oczy. Znakiem szczególnym jest pieprzyk pod lewym okiem. Mężczyzna porusza się wolnym krokiem i często trzyma ręce w kieszeniach. W chwili zaginięcia ubrany był w granatową, pikowaną kurtkę, czarne spodnie bojówki oraz czarne buty.

Jeśli widziałeś gdzieś zaginionego lub znasz miejsce jego pobytu prosimy o pilny kontakt z francuską policją pod nr tel 0153688170112.

May be an image of 2 people, people standing and outdoors

May be an image of 1 person, sitting, outdoors and text that says 'Za OS ZAGINIĘCIA'

May be an image of 3 people, people standing, outdoors and text that says 'BAGIEĘCI Ubiór W dniu zaginięcia (granatowa kurtka)'

Źródło: SOS Zaginięcia