fbpx

Zaginął młody chłopiec. Zagrożone jest jego życie i zdrowie [Zdjęcia]

Zaginął 15-letni Brajan Troszczyński. Nastolatek uciekł ze Szpitala Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Tysiąclecia w Bolesławcu (województwo Dolnośląskie)

Brajan pochodzi z miejscowości Lubomierz. 18 lutego 2024 roku, około godziny 15:00, opuścił samowolnie Szpital Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Tysiąclecia w Bolesławcu. Od tamtej pory nie wrócił na oddział, a także nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost: 174 cm
  • Sylwetka: Szczupła budowa ciała
  • Włosy: Ciemne, krótkie
  • Oczy: Szare
  • Znaki szczególne: Lekko widoczne blizny na rękach

Policja z Złotoryi prowadzi intensywne śledztwo w celu ustalenia okoliczności zniknięcia oraz miejsca pobytu nastolatka. Apelujemy do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat Brajana, aby niezwłocznie skontaktowali się z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu pod numerem telefonu 47 873 32 00 lub pod numerem alarmowym 112.

W tej trudnej sytuacji każda wskazówka może okazać się kluczowa. Gwarantujemy anonimowość dla wszystkich, którzy zdecydują się pomóc w odnalezieniu Brajana. Wspólnie możemy przyczynić się do jego powrotu do domu i uspokoić zaniepokojonych bliskich.

Poniżej prezentujemy zdjęcia zaginionego chłopca:

Źródło: Facebook/ZaginieniVermisst