fbpx

Zaginął młody mieszkaniec Śląska. Rodzina i bliscy proszą o pomoc

Zaginął 21-letni Konrad. Konrad mieszka na Śląsku w miejscowości Simoradz.

W Dniu 21 października zagoniony spotkał się ze znajomymi w Krakowie, wspólnie udali się do krakowskiego klubu Prozak 2.0 przy Placu Dominikańskim.

Pomiędzy godziną 00:40 a 1:20 Konrad opuścił lokal nie informując o tym znajomych i udał się w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi. O 7 rano Konrad miał udać się busem do Bielska – Białej, niestety nie dotarł na busa.

Telefon zaginionego jest nieaktywny. Prawdopodobnie posiada przy sobie dokumenty.

Konrad ma ok 184 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy koloru ciemny brąz, oraz oczy koloru piwnego. W dniu zaginięcia ubrany był w biały bezrękawnik, czarną bluzę, bluzkę koloru białego, spodnie jeansowe, buty za kostkę czarno – beżowe. Na szyi miał srebrny łańcuszek. Mężczyzna miał przy sobie skórzaną torbę (patrz zdjęcie)

Znaki szczególne: tatuaż na lewej piersi w kształcie nutki, usta na brzuchu po lewej stronie, róża na lewej ręce, oraz pająk na lewej ręce.

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego , lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 478573610, lub z najbliższą jednostką policji pod nr alarmowy 112.

AKTUALIZACJA: Poszukiwania Konrada zakończyły się. Niestety 21-latek nie żyje