fbpx

Zaginął nastoletni chłopiec ze Śląska. Nie ma z nim żadnego kontaktu [Zdjęcia]

AKTUALIZACJA: Nastolatek został już odnaleziony.

Trwają poszukiwania 15-letniego Kacpra z Świebodzic. W ostatnim czasie pojawiły się nowe informacje w tej sprawie. Chłopak był widziany niedawno w miejscowościach na Dolnym Śląsku.

Zaginął 15-letni Kacper. Nastolatek jest mieszkańcem Świebodzic jednakże od mniej więcej roku przebywa w Ośrodku Wychowawczym w miejscowości Włosień. Nastolatek 4 marca 2023 roku około godziny 12:00 samowolnie opuścił placówkę. 8 marca 2023 roku nastolatek został odnaleziony. Tego samego dnia około godziny 17:00 w drodze do Ośrodka Wychowawczego chłopak oddalił się z restauracji KFC w Jeleniej Górze. Nie jest znane jego aktualne miejsce pobytu. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z opiekunami i rodziną. 15-latek może przebywać w Jeleniej Górze lub okolicach.

Poszukiwany chłopiec ma około około 170 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie ciemne włosy oraz piwne oczy. Jego znakiem szczególnym jest blizna po oparzeniu nad kciukiem

W dniu zaginięcia 15-latek miał na sobie czarną kurtkę – parkę z kapturem z futrzaną podpinką, spodnie dresowe oraz żółte buty sportowe.

Niedawno poszukiwany nastolatek był widziany na Dolnym Śląsku. W dniu 22 marca 2023 został spostrzeżony w okolicach galerii Wroclavia i dworca PKP we Wrocławiu. Później 27 marca 2023 roku był widziany w okolicach dworca PKS w Jeleniej Górze.

Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubaniu pod numerami telefonu: 47 87 34 200, 47 87 34 222 lub pod numerem alarmowym 112.