fbpx

29-latek wypadł z samochodu po zderzeniu z ciężarówką. Nie przeżył [Zdjęcia]

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło wczoraj (czwartek, 12 stycznia) w godzinach porannych w miejscowości Karszew. Kierowca samochodu osobowego zderzył się tam z pojazdem ciężarowym. W trakcie zderzenia wypadł on z auta. Niestety nie przeżył. Jego ciało znaleziono około 50 metrów od samochodu.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji 29-latek, który kierował samochodem osobowym marki Opel, podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi ciężarowemu. Pojazdy zderzyły się ze sobą.

Niestety wypadek bym śmiertelny. Kierowca samochodu osobowego nie przeżył wypadku. Jego ciało służby ratunkowe znalazły około 50 metrów od samochodu, którym kierował. Podjęto próbę reanimacji ale niestety zakończyła się ona niepowodzeniem. Lekarz musiał stwierdzić zgon.

Pojazd ciężarowy był prowadzony przez 48-letniego mężczyznę który nie został ranny w wypadku. Policja zbadała jego stan trzeźwości. Badanie wskazało że nie spożywał on alkoholu.

Cały dokładny przebieg zdarzenia i wszystkie jego okoliczności są badane przez funkcjonariuszy policji pod nadzorem prokuratora.

Policjanci z Kraszewa opublikowali zdjęcia z tego tragicznego wypadku. Można je zobaczyć poniżej: