fbpx

Bardzo poważny wypadek drogowy na DK39. Są ranni. Utrudnienia w ruchu [Zdjęcia]

Bardzo poważny wypadek drogowy w Namysłowie: Dwie osoby zostały ranne.

Dziś rano doszło do poważnego zdarzenia drogowego w Namysłowie, miejscowości położonej w województwie opolskim. Wypadkowi, który miał miejsce na drodze krajowej nr 39, towarzyszyły dwie ranni osoby oraz znaczne utrudnienia w ruchu. Według informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Namysłowie, do zdarzenia doszło około godziny 7:00 rano na ulicy 1 Maja.

Na miejscu wypadku szybko pojawiły się służby ratunkowe, włączając w to straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Zespoły te natychmiast przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki BMW stracił nagle panowanie nad pojazdem, co skutkowało uderzeniem w poruszające się zgodnie z przepisami audi.

W wyniku tego zdarzenia, obaj kierowcy zostali poważnie ranni i niezwłocznie przewiezieni do szpitala. Policja prowadzi obecnie dochodzenie, aby dokładnie wyjaśnić okoliczności wypadku i ustalić przyczyny utraty kontroli przez kierującego BMW.

Wśród głównych obszarów zainteresowania śledczych znajdują się m.in. stan techniczny pojazdów, warunki pogodowe panujące w chwili wypadku oraz potencjalne błędy ludzkie.

(Zdjęcia: PSP Namysłów oraz Policja Namysłów)