fbpx

Koszmar na Ślaku. Starszy mężczyzna skoczył z okna wieżowca [Zdjęcia]

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś (poniedziałek, 9 stycznia) na jednym z osiedli w Chorzowie. Z okna wielopiętrowego budynku mieszkalnego spadł 84-letni mężczyzna. Niestety nie przeżył on upadku.

W poniedziałek, 9 stycznia około godziny 13:00 z okna wieżowca przy ulicy 3 maja spadł mężczyzna w starszym wieku. Nie udało się go uratować. Poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika że w zdarzeniu nie brały udział osoby trzecie a mężczyzna specjalnie targnął się na swoje życie. Z ustaleń wiadomo że senior mieszkał w budynku, w którym wcześniej doszło do innej tragedii.

Funkcjonariusze policji badają okoliczności zajścia pod nadzorem prokuratury.

POMOC W KRYZYSIE PSYCHICZNYM

Jeśli znajdujesz się w ciężkiej sytuacji psychicznej, masz myśli samobójcze lub przeżywasz kryzys to pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zwrócenie się o pomoc do kogoś zaufanego, takiego jak przyjaciel, rodzina lub specjalista, np. psycholog lub terapeuta. Nie musisz radzić sobie z tym problemem sam. Pamiętaj, że myśli samobójcze są częstym objawem wielu chorób psychicznych, które mogą być leczone.

Pomoc znajdziesz pod tymi numerami telefonów:

  • kryzysowy całodobowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123

Wszystkie numery są bezpłatne.