fbpx

Makabra na Śląsku. Obok przystanku leżało ludzkie ciało [Zdjęcie]

Makabrycznego odkrycia dokonano w Chorzowie. Tuż obok wiaty przystanku leżał martwy człowiek. Policja i prokuratura badają sprawę.

Dzisiaj, czyli w czwartek, 30 marca, do służb w Chorzowie wpłynęło zgłoszenie o leżącym ciele człowieka na jednym z przystanków tramwajowych w tym mieście . Niestety, gdy służby przyjechały na miejsce wezwania potwierdziły treść zgłoszenia

Zmarła osoba została znaleziona na przystanku tramwajowym Chorzów Polna w kierunku centrum miasta, który znajduje się przy ruchliwej drodze łączącej Chorzów z Bytomiem. Służby są na miejscu i pracują pod nadzorem prokuratora, ale na razie nieznana jest dokładna przyczyna zgonu denata. Rzecznik policji podkreślił, że osoba ta była stosunkowo młoda. Ustalono że miała tylko 39 lat. Planowana jest sekcja zwłok, która pozwoli na ustalenie przyczyny zgonu. Tramwaje i autobusy zatrzymują się na przystanku, ale ciało denata jest oddzielone od pasażerów. W tej chwili wiata przystankowa jest nieczynna, mimo że ciało nie znajduje się pod nią, ale tuż obok.