fbpx

Makabra na Śląsku. Przechodnie znaleźli ciało człowieka w rowie

Do makabrycznego odkrycia doszło dziś (piątek, 3 luty) w Rybniku (województwo śląskie) Przypadkowi przechodnie znaleźli w rowie ciało człowieka. Od razu na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe oraz dochodzeniowe. Niestety mężczyźnie nie dało się już pomóc i lekarz przybyły na miejsce musiał stwierdzić zgon. Trwa dochodzenie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

Około godziny 7:20 rano przy ulicy Gliwickiej w Rybniku przechodzące osoby zauważyły leżące w rowie ciało mężczyzny. Od razu postanowili wezwać na miejsce tragicznego odkrycia służby.

Obecnie nie wiadomo co było przyczyną śmierci znalezionego mężczyzny. Nie wyklucza się na razie ani nieszczęśliwego wypadku ani udziału osób trzecich. Trwa dochodzenie w tej sprawie. Funkcjonariuszom policji udało się jednak ustalić personalia denata, jest to mężczyzna w średnim wieku, który mieszkał w Rybniku.

Na miejscu zdarzenia został wezwany prokurator, który przeprowadził swoje czynności w tym oględziny miejsca oraz postanowił zarządzić sekcję zwłok.