fbpx

Makabra w Katowicach. Samochód roztrzaskał się o drzewa. Bilans tragiczny [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dziś w Katowicach. Samochód osobowy roztrzaskał się o przydrożne drzewa. Niestety kierowca poniósł śmierć na miejscu .

W niedzielę, 12 marca 2023 roku przed godziną 15:00 doszło do tragicznego wypadku samochodowego w Katowicach. Kierowca samochodu osobowego, dwudziestoczteroletni mężczyzna, których jechał ulicą Szarych Szeregów stracił naglę panowanie nad swoim pojazdem i uderzył rosnące przy drodze drzewa. Niestety, siłą uderzenia tak wielka że kierowca nie miał żadnych szans na przeżycie, a jego samochód uległ całkowitemu zniszczeniu. W pojeździe nie podróżowały inne osoby.

Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się służby ratunkowe – cztery zastępy straży pożarnej, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. wahadłowo.

Według informacji przekazanych przez funkcjonariuszy policji, kierowca jechał samochodem hondą civic, gdy nagle z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał z dużą prędkością z drogi i uderzył w drzewa. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przebiegu wypadku. Śledztwo będzie nadzorować prokurator.

Podczas działania służb ma miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy.

Zdjęcia: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach