fbpx

Poćwiartowane ludzkie ciało w Katowicach! Trwa akcja policji

Do strasznego odkrycia doszło dziś (środa, 21 grudnia) w jednym z bloków w Katowicach. W piwnicy budynku znalezione zostały poćwiartowane ludzkie zwłoki. W związku z tą sprawą zatrzymany został 37-letni mężczyzna. trwa akcja policji w tej sprawie.

Do makabrycznego odkrycia doszło w środę 21 grudnia. Cała sprawa zaczęła się jednak w poniedziałek kiedy to 37-letni mężczyzna zgłosił funkcjonariuszom policji zaginięcie swojego ojca. Katowiccy policjanci rozpoczęli poszukiwania zaginionego, które tragicznie zakończyły się w dziś (21 grudnia)

“W godzinach przed południowych funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ujawnili zwłoki 72-letniego mężczyzny. Na miejscu cały czas są wykonywane czynności procesowe z udziałem prokuratury. W  związku ze zdarzeniem zatrzymano mężczyznę w wieku 37 lat”

-poinformowała katowicka policja

Zmasakrowane ciało miały zostać znalezione w piwnicznym korytarzu jednego z bloków w Katowicach. Katowicka policja odmawia udzielenia większej liczby informacji w tej sprawie w związku z dobrem śledztwa. Trwają działania policji w tej sprawie.