fbpx

Polska: Makabryczny wypadek. Kobieta z impetem uderzyła w przepust. Nie żyje [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku drogowego doszło pod miejscowością Skarżysko-Kamienna w województwie świętokrzyskim. Kobieta, która kierowała samochodem osobowym uderzyła w betonowy przepust. Niestety, zginęła na miejscu

Do zdarzenia doszło dziś (środa, 15 marca) w okolicy południa. Samochód osobowy wypadł nagle z drogi i uderzył w przydrożny betonowy przepust. Kierująca nie przeżyła zderzenia i poniosła śmierć na miejscu.

Według ustaleń funkcjonariuszy policji do zdarzenia doszło około godziny 12:00 w miejscowości Lipowe Pole Plebańskie. Kierująca samochodem z powiatu szydłowieckiego, 52-letnia kobieta, nieoczekiwanie zjechała na przeciwległy pas drogi po czym zjechała z drogi i uderzyła w stojący przy drodze betonowy przepust.

Trwa ustalanie wszystkich okoliczności i przebiegu wypadku. Ze względu na śmiertelny wynik wypadku dochodzenie będzie nadzorować prokuratura. Do tej pory nie wiadomo, dlaczego kierująca samochodem nagle zjechała z drogi i uderzyła w przepust.

Niestety, wypadki drogowe zdarzają się w Polsce bardzo często. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w 2020 roku na polskich drogach zginęło 2 781 osób, a 31 443 osoby zostały ranne. Te liczby pokazują, że problem wypadków drogowych jest bardzo poważny i wymaga skutecznych działań.

Zdjęcia: PSP Skarżysko-Kamienna