fbpx

Polska: Zginął kolejny strażak. Doszło do koszmarnego wypadku [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dziś rano na wielkopolskiej drodze wojewódzkiej numer 194. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Zginęły dwie osoby. Pośród ofiar był strażak ochotnik.

W czwartkowy ranek, 2 listopada, na drodze wojewódzkiej nr 194, znanej jako dawna krajowa “piątka”, miało tragiczny wypadek drogowy, który pochłonął życie dwóch osób. Jednym z nich był druh z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pobiedziskach.

Do zdarzenia doszło około szóstej rano, na drodze z Pobiedzisk w kierunku na Jerzykowo. Jak ustaliły służby, doszło tam do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych: Skody i Volkswagena. W wyniku tej katastrofy zginęły dwie osoby – obaj mężczyźni, którzy kierowali tymi pojazdami.

Skutkiem tego tragicznego wydarzenia ruch na drodze został zablokowany na kilka godzin, a dokładne okoliczności tragedii są obecnie badane przez policję pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie.

Krótko po godzinie 06:00 na drodze pomiędzy Biskupicami a Pobiedziskami doszło do wypadku komunikacyjnego dwóch pojazdów osobowych. Niestety życia obu kierowców nie udało się uratować.Jak się później okazało jednym z kierowców był druh Dariusz Król z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pobiedziskach.

– Poinformowała pogrążona w żałobie Ochotnicza Straż Pożarna w Witkowie

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Poznaniu.