fbpx

Przerażający wypadek na A4. Bus zderzył się z ciężarówką, jedna osoba nie żyje [Zdjęcia]

Tragiczny nocny wypadek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Bus wbił się w tył tira. W wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba.

W nocy, 19 października, doszło do koszmarnego wypadku na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Dramat rozegrał się na węźle Bielany Wrocławskie, kiedy to bus uderzył w ciężarówkę. Niestety skutkiem wypadku była śmierć jednej osoby.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 2:00 w nocy. Informacje na ten temat napływały od policji, która błyskawicznie interweniowała. Według ich doniesień samochód dostawczy marki Opel wbił się w naczepę ciężarówki na autostradzie A4 w okolicach węzła Bielany Wrocławskie.

W wyniku tego wypadku jeden z pasażerów pojazdu dostawczego 39-letni mężczyzna, został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo wszelkich wysiłków, nie udało się go uratować. Młodsza asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej policji potwierdziła tę tragiczną informację.

Zdjęcia z miejsca wypadku ukazują przerażający obraz. Samochód dostawczy dosłownie wbił się w bok ciężarówki i niewiele z niego zostało. Badanie policji stwierdziło że kierowca pojazdu marki Opel był trzeźwy, co sprawia, że przyczyny tego przerażającego zdarzenia pozostają niejasne.

W wyniku tragedii autostrada A4 była zablokowana przez kilka godzin, a nawet teraz policja informuje o możliwych utrudnieniach na miejscu. Okoliczności i przebieg wypadku są wciąż badane przez funkcjonariuszy policji.