fbpx

Śląsk: Zaginęła 15-letnia dziewczyna. Policja prosi o pomoc [Zdjęcie Zaginionej]

Policjanci z Sosnowca prowadzą poszukiwania nastolatki która nie wróciła do placówki opiekuńczo-wychowawczej po odbytej przepustce.

Zaginiona dziewczyna przebywa w placówce opiekuńczo-wychowawczej. W dniu 19 czerwca 2022 roku około godziny 15:00 za zgodą wychowawcy udała się na przepustkę, z której miała wrócić tego samego dnia godzinie 18:00. Do chwili obecnej nie wróciła do Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej, jak również nie nawiązała kontaktu z wychowawcą z wymienionej placówki. 

Z posiadanych informacji wynika, że może przebywać na terenie Sosnowca. Osoby posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Zespołem do spraw Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem 478521253. Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 8521 255 lub  47 8521 200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. 

Rysopis poszukiwanej dziewczyny: wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy dłuższe czarne z akcentami różowymi, uzębienie pełne, uszy średnie przylegające. W dniu zaginięcia ubrana była w biało czarną sukienkę.

Źródło: Komenda Miejsca Policji w Sosnowcu