fbpx

Śląska policja ściga groźnego mężczyznę. Widziałeś go?

Śląska policja prowadzi poszukiwania niebezpiecznego mężczyzny Mężczyzna jest niebezpieczny i najprawdopodobniej ma związek z usiłowaniem zabójstwa mieszkanki Rybnika. Funkcjonariusze śląskiej policji proszą każdego kto widział lub zna poszukiwanego o kontakt.

Ścigany może mieć przy sobie broń lub groźne narzędzia. Policja apeluje o nie zatrzymywanie go na własną rękę.

Policja upubliczniła dane mężczyzny oraz jego zdjęcie:

Poszukiwany mężczyzna nazywa się Dawid Gabiga i jest synem Ryszarda i Beaty z domu Bizoń. Jego PESEL to 87062809055. Mężczyzna nie posiada stałego miejsca zameldowania. ostatni adres mieszkał w Rybniku przy ulicy Cmentarna 17.

Rysopis poszukiwanego: 187 centymetrów wzrostu, tęga budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, oczy brązowe. Wczoraj miał zarost.

Znaki szczególne: na prawym przedramieniu tatuaż w formie kolczatki, na ramieniu – „biomechanika”.

Ubiór w chwili ucieczki z miejsca zdarzenia: mężczyzna był półnagi – miał na sobie tylko spodenki i miał przewieszoną torebkę.

Jednocześnie informujemy, że pomaganie sprawcy przestępstwa w uniknięciu odpowiedzialności, a szczególnie ukrywanie sprawcy jest przestępstwem, za które grozi kara do 5 lat więzienia.

Wszelkie informacje w sprawie proszę kierować do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numer telefonu: 47 85 572 55 lub do najbliższej jednostki Policji pod nr 997.