fbpx

Śląskie: Tragicznie zmarły policjant miał aż dwa promile alkoholu! [Zdjęcia]

Tragicznie zmarły 28-letni policjant, który poniósł śmierć w wypadku drogowym miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie – wykazały badania laboratoryjne. Funkcjonariusz wracał ze służby, gdy nagle uderzył w przydrożne drzewo i dachował.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło we wtorek, 31 stycznia 2023 w godzinach porannych w miejscowości Jasieniec (powiat zawierciański). Samochód osobowy, którym kierował 28-letni policjant w wydziału drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, wypadł nagle z drogi na pobocze gdzie z ogromnym impetem uderzył w przydrożne drzewo po czym dachował.

Ofiarę wypadku starali się ratować świadkowie wypadku, a potem medycy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia.

Niestety młody policjant nie przeżył tego wypadku. Osierocił dwoje małych dzieci. Został pochowano w sobotę, 4 lutego, ze wszystkimi honorami.

Według ustaleń Gazety Wyborczej policjant miał spożywać alkohol tuż po zakończeniu swojej nocnej służby wraz ze swoim partnerem służbowym. Po tragicznym wypadku policyjni kontrolerzy próbowali zbadać stan trzeźwości partnera z patrolu tragiczne zmarłego policjanta. Nie udało im się, ponieważ policjant nie otwierał drzwi. Nie wiadomo czy nie było go wtedy w domu czy specjalnie nie otwierał drzwi.