fbpx

Śląskie: Wstrząsający wypadek. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Kierowca poważnie ranny [Zdjęcia]

Bardzo poważny wypadek drogowy miał miejsce dziś rano w Świnnej. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Dzisiaj (wtorek, 22 sierpnia) tuż przed godziną 8:00 rano, doszło na ulicy Żywieckiej w Świnnej (powiat żywiecki) do zderzenia pomiędzy samochodem osobowym marki Fiat a ciężarówką MAN. W wyniku tego wypadku oba pojazdy odniosły poważne uszkodzenia, a kierowca samochodu osobowego został przewieziony do szpitala.

Straż pożarna była zmuszona sięgnąć po narzędzia hydrauliczne, aby uwolnić go z pojazdu, który odniósł znaczące obrażenia w wyniku zderzenia. Pogotowie ratunkowe natychmiastowo wysłało na miejsce wykwalifikowany personel medyczny, który rozpoczął udzielanie pierwszej pomocy rannemu. Jednocześnie straż pożarna działała na rzecz zabezpieczenia obszaru wokół pojazdów, aby zmniejszyć ryzyko ewentualnych dodatkowych zagrożeń.

Miejscowy oddział policji podjął natychmiastowe działania w celu wyjaśnienia przyczyn wypadku. Z informacji przekazanych przez żywiecką policję wynika, że kierowca samochodu osobowego, który uczestniczył w kolizji, został przetransportowany do szpitala. Jego stan zdrowia nie jest dokładnie znany, jednak służby medyczne podejmują wszelkie możliwe kroki, aby zapewnić mu odpowiednią opiekę.

Zdjęcie: Ochotnicza Straż Pożarna w Bystrej