fbpx

Tragedia na DK11. Czołowe zderzenie ciężarówki i osobówki [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku drogowego doszło na Drodze Krajowej numer 11 w miejscowości Gołkowice. Zderzyły się tam ze sobą pojazd ciężarowy i samochód osobowy. Niestety w wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć.

Do zdarzenia doszło dziś (sobota, 18 lutego) na DK 11 Doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego i samochodu ciężarowego z naczepą. Obydwa pojazdy w wyniku wypadku wypadły z jezdni i wylądowały w przydrożnych rowach melioracyjnych.

Kierowca pojazdu ciężarowego nie ucierpiał w wypadku. Niestety kierowca samochodu osobowego nie miał tyle szczęście. W wyniku zderzenia stracił przytomność oraz doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego aby go wydobyć. Później ratownicy bardzo długo walczyli o jego życie . Niestety, w końcu musieli stwierdzić zgon.

Podczas trwania akcji służb ratunkowych i porządkowych droga była całkowicie nieprzejezdna. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności i przebiegu wypadku. Nadzór nad prowadzonych dochodzeniem objęła prokuratura.