fbpx

Uwaga! Zaginął nastoletni Bartek. Nie ma przy sobie leków! [Zdjęcia]

Zaginął 17-letni Bartosz Gąbkowski, który jest mieszkańcem Opola.

Od września ubiegłego roku przebywa w MOW w Herbach. W dniu 9 stycznia tego roku około godziny 18:30 nastolatek wyszedł z placówki nie zabierając swoich żadnych rzeczy osobistych i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi.

Zaginiony posiada przy sobie telefon lecz nie ma ona karty SIM. Nastolatek nie ma przy sobie dokumentów. Możliwe że jest na terenie Opola. Bartosz choruje powinien przyjmować lekarstwa których niestety nie ma przy sobie. Zrozpaczona rodzina bardzo prosi o jakiekolwiek informacje o zaginionym.

Zaginiony nastolatek ma 175 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma blond włosy ścięte na tak zwanego „jeża” oraz brązowe oczy.

W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę, czarne spodnie jeansowe, czarną bluzę z czerwonym napisem, czarną czapeczkę bejsbolową.

Osoby posiadające informacje o zaginionym lub które widziały go po dniu jego zaginięcia proszone są o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 478612545 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112