fbpx

W potwornym wypadku dwójka chłopców straciła rodziców – potrzebna pomoc [Zdjęcia]

Tragedia pod Oleśnicą: Zbiórka na chłopców, którzy stracili rodziców w tragicznym wypadku

Miniony sobotni dzień przyniósł niewyobrażalną tragedię dla jednej rodziny. Podczas tragicznego wypadku samochodowego, do którego doszło pod Oleśnicą, życie straciły dwie dorosłe osoby. Niestety, dzieci podróżujące w samochodzie również doznały poważnych obrażeń. Leon stracił swoją ukochaną mamę, a Łukasz został pozbawiony ojca. Teraz obaj chłopcy toczą walkę o powrót do zdrowia. Społeczność postanowiła zjednoczyć się i wesprzeć ich w tym trudnym czasie. Rozpoczęła się zbiórka na leczenie Leona i Łukasza, którzy potrzebują naszej pomocy.

Cała rodzina obecnie pogrążona jest w smutku i żałobie, jednak chłopcy nie poddają się. Mimo doznanych cierpień, wciąż walczą o swoją przyszłość. W wyniku wypadku doznali przerwania rdzenia kręgowego oraz licznych innych urazów. Obecnie znajdują się na najważniejszym meczu swojego życia, walce o sprawność. Choć droga do pełnego powrotu do zdrowia nie będzie łatwa, dzięki naszemu wsparciu profesjonalna rehabilitacja oraz niezbędne leczenie staną się możliwe. Wszystko po to, aby Leona i Łukasza znów widzieć dorastających razem i cieszących się życiem.

Chłopcy, których wiek różni tylko trzy miesiące, byli bliskimi towarzyszami od samego urodzenia. Mieszkali w tym samym budynku i większość czasu spędzali razem. Wspólnie uczęszczali do jednego przedszkola i dzielili się swoimi pasjami. Ich największą miłością była piłka nożna, którą trenowali w Akademii Piłkarskiej. W każdej wolnej chwili kopali piłkę, oddając się swojej pasji z radością i zaangażowaniem.

Zbiórkę na pomoc chłopcom można wesprzeć wchodząc w link poniżej:

https://www.mammoc.pl/lukasz-mrugala-leon-kwiatkowski