fbpx

Zaginął 17-letni chłopak ze Śląska. Potrzebna pomoc [Zdjęcia]

Zaginął 17-letni Radosław Bożek. Nastolatek pochodzi z miejscowości Kędzierzyna-Koźle ale od pewnego czasu przebywał we Wrocławiu w ośrodku MONAR, który zajmuje się terapią i rehabilitacją uzależnień.

Chłopak w piątek, 9 grudnia około godziny 17:00 wyszedł z placówki nie informując nikogo gdzie i po co się wybiera. Po raz ostatni był widziany na alei Jarzębinowej we Wrocławiu. Niestety do teraz nastolatek nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania ani nie nawiązał żadnego kontaktu z nikim.

Zaginiony Radosław najprawdppobniej przebywa we Wrocławiu wraz z dwoma koleżankami z którymi uciekł z palcówki.

Nastolatek ma 180 centymetrów wzrostu, waży około 80 kilogramów oraz ma ciemne włosy koloru blond. Znakiem szczególnym zaginionego jest charakterystyczny tatuaż na prawym przedramieniu przedstawiający lwa.

W dniu zaginięcia chłopak był ubrany prawdopodobnie w czarną kurtkę oraz buty adidasy.

Prosimy o kontakt każdego kto posiada jakichkolwiek informacje dotyczące zaginionego chłopaka. Jeśli ktoś go widział lub ma zna miejsce jego pobytu to proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław – Krzyki pod numerem telefonu 47 871 16 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.