fbpx

Zaginęła 14-letnia dziewczyna. Nie ma przy sobie leków [Zdjęcia]

Zaginęła 14-letnia Julia Tułodziecka. Nastolatka powinna przyjmować leki, których nie ma przy sobie. Jej życie i zdrowie jest zagrożone.

Zaginiona Julia, wyszła ze swojego domu rodzinnego w Goczałkowie, dnia 5 stycznia 2023 roku około godziny 17:50 ,przez nikogo niezauważona. Od tamtego momentu nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi a jej telefon pozostaje nieaktywny od dnia zaginięcia.

Julia cierpi na insulinooporność w związku z czym powinna przyjmować systematycznie leki ,których nie ma przy sobie co może radykalnie pogorszyć jej stan zdrowia.

Zaginiona nie sprawiała rodzinie większych problemów wychowawczych, ale w okresie poprzedzającym zaginięcie zamknęła się w sobie.

Zaginiona ma około 165 centymetrów wzrostu, ma ciemne proste włosy długie do ramion oraz zielone oczy. Nastolatka jest krępej budowy ciała. Cechą charakterystyczną dziewczynki jest fakt, że zakrywa twarz włosami oraz pieprzyk na lewym policzku.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie dresowe , czarne lakierowane glany , ciemno brązowy, futerkowy płaszczyk przed kolano. Ma przy sobie mały, czarny, skórzany plecak. Prawdopodobnie ma przy sobie paszport.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju.

Źródło: Gdziekolwiek jesteś